Szurovec Vince bácsi 90 éves

"90. születésnapja alkalmából ezúton szeretném őszinte, szívből jövő jókívánságaimat kifejezni Hunya Község Önkormányzat Képviselő – Testülete és a magam nevében. Jó egészséget, tartalmas mindennapokat kívánok Önnek és kedves családjának. Ajándékozza az élet nyugalommal, békességgel az év minden napján." Ezekkel a szavakkal köszöntötte otthonában Petényi Szilárdné polgármester asszony Szurovecz Vince bácsit 90-ik születésnapja alkalmából.

 

 

 

2014. január 29-én megtartott kis ünnepségen "...Köszönjük, hogy eddigi munkájával hosszú éveken át helyt állt családjában, szorgalmasan nevelte, tanítatta gyermekeit, törődött unokáival. Lelkiismeretesen dolgozott a munkahelyén, az itt élőkért, településünkért. Kívánom, hogy községünk lakóinak szép korú rétegét mindenkor övezze szeretet, tisztelet és megbecsülés." zárszóval nyújtotta át polgármester asszony a  kormányfő szépkorúakat köszöntő oklevelét is.